AsfaltDanas, 11. kolovoza 2011 završeni su radovi puta koji vodi od magistralne ceste M16 do župne crkve. Širina puta iznosi 5,5 metara, a dužina 330 m. Izvođač radova je firma "Rudnici gipsa Donji Vakuf" d.d., a investitor Općina Bugojno na čelu sa načelnikom gosp. Hasanom Ajkunićem kojem zahvaljujemo na obećanju koje je evo ispunio.

U tijeku su radovi ka prilazu crkvi i parkinga iza crkve za stare i nemoćne te osobe s invaliditetom. Izvođač radova oko crkve je firma Brina-Posušje d.o.o., a investitor župljani župe Skopaljska Gračanica. Ovom prigodom zahvaljujemo direktoru firme Brina-Posušje, gosp. Tomi Mariću i njegovim djelatnicima koji su nam izišli u susret. Također zahvaljujemo na spremnosti i odazivužupljana ove župe prilikom izvođenja dodatnih radova pri uređenju crkvenog dvorišta.

Fotografije možete pogledati klikom na OVAJ LINK.