Postavljanje slike Srca MarijinaDanas 17. svibnja 2012. postavljena je slika Srca Marijina ispred crkve. Slika će krasiti župno dvorište i ujedno je postavljena na uzvišenje iznad magistralne ceste Uskoplje-Bugojno da čuva, štiti i brani svakog vjernika putnika i dobronamjernika.

Dimenzije slike su 5m x 2,5m, a postavljena slika je kopija originalne iz bazilike u Krakowu (Poljska) za koju je dozvolu dao kardinanal Stanisław Dziwisz koji je bio osobni tajnik blaženog Pape Ivana Pavla II.

Zahvalni smo župljanima koji su s oduševljenjem radili za pripreme oko postavljanja i ugradnje slike. Ovom prilikom zahvaljujemo direktoru TOM-a d.d. gospodinu Niki Budimiru i našem župljaninu gospodinu Mirku Biliću na darovanim profilima za ugradnju slike kao i za dizalicu da se slika mogla postaviti na pripremljeno mjesto. Također, želimo zahvaliti gospodinu Slavku Periću za dovoz slike od crkve do pripremljenog mjesta za  sliku.

U nastavku klikom na OVAJ LINK možete vidjeti slike.