SLIKE: Posjet sjemeništaraca iz KŠC "Petar Barbarić" Travnik

Travnik sjemeništarciDanas, na prvu korizmenu nedjelju, prigodom stote godišnjice župe posjetili su nas sjemeništarci nadbiskupskog sjemeništa KŠC „Petar Barbarić“ zajedno sa odgojiteljima rektorom, preč. Marijanom Pejićem, duhovnikom vlč. Jakovom Kajinićem, prefektom vlč. Mladenom Kalfićem.

Sjemeništarci su pjevali i svirali pod svetom misom u 11:00. Sveto misno slavlje predvodio je rektor sjemeništa preč. Marijan Pejić uz koncelebraciju odgojitelja i župnika vlč. Tadije Ivoša. Rektor je pozvao mladiće koji žele biti svećenici da se odazovu svećeničkom i pozivu, a oni koji ne žele biti svećenici mogu svoje srednjoškolsko obrazovanje završiti u internatu. Nakon svete mise druženje sa sjemeništarcima i odgojiteljima nastavljeno je u župnoj kući.

U našoj galeriji slika možete pogledati fotografije ili klikom na OVAJ LINK.