SLIKE: pogledajte buduću sliku oltara rađenu u mozaiku

Mozaik slika u crkviOvim putem želimo obavijestiti svoje župljane i naše posjetitelje da radovi na slici u mozaiku dobro napreduju. Naime riječ je o slici koja će se nakon završetka naći na zidu iza oltara naše župne crkve Srca Marijina na Humcu. Ovo umjetničko djelo stvara akadameski umjetnik Zdenko Jurišić iz Novog Travnika.

Zdenko Jurišić je rođen 1962. godine u Travniku, gdje završava i klasičnu gimnaziju. Na akademiji likovnih umjetnosti u Sarajevu diplomirao je 1985. godine u kiparskoj klasi profesora Alije Kučukalića. Trenutno živi i radi u Novom Travniku.

U nastavku možete vidjeti nekoliko fotografija koje svjedoče o vrlo lijepom umjetničkom djelu koje će uskoro krasiti unutrašnjost naše crkve (ukoliko želiteuvećati sliku klikom na nju to možete i učiniti) .

Zupa-Skopaljska-Gracanica.com

SLIKE: pogledajte buduću sliku oltara rađenu u mozaiku SLIKE: pogledajte buduću sliku oltara rađenu u mozaiku

SLIKE: pogledajte buduću sliku oltara rađenu u mozaiku