SLIKE: Sveti Nikola u našoj župi

Sveti Nikola u našoj župiU našoj župi, danas 06.12.2010 je obilježen dan svetog Nikole, zaštitnika putnika, djece, studenata i pomoraca. Danas je najpoznatiji po liku koji djecu obraduje svojim darovima. U župnoj crkvi je održano sveto misno slavlje nakon kojeg je sveti Nikola podijelio darove djeci. Možemo se pohvaliti kako u našoj župi ima dosta djece, a njihov nam je iskreni osmjeh najbolja plaća. Župnik Tadija Ivoš je pripremio zaista mnogo darova kako nijedno dijete ne bi zaboravio jer je bilo prisutno preko 60 djevojčica i dječaka. U nastavku možete vidjeti nekoliko fotografija.

Također ovim putem želimo čestitati imendan i rođendan svim Nikolinama, Nikolama i onima koji slave ovaj dan uz obilje Božjeg blagoslova.Album sa slikama možete pogledati klikom na OVAJ LINK.

zupa-skopaljska-gracanica.com | FOTO: Valentin Glavaš