Proslava blagdana sv. Jeronima

Proslava blagdana sv. JeronimaJučer, 30. rujna 2010.godine u našoj župi je proslavljen blagdan svetog Jeronima. To je drugotni patron župe a ujedno i dan duhovnih zvanja naše župe. Tako je ovom prigodom bila slavljena sveta Misa koju je predvodio don Josip Barišić, svećenik dubrovačke biskupije, a rodom je iz Bugojna. Uz župnika don Tadiju Ivoša bilo je prisutno još 16 svećenika, što domaćih sinova, što svećenika iz okolnih župa.

Također su bile prisutne i 4 časne sestre rodom iz naše župe. Nakon misnog slavlja i lijepe propovijedi velečasnog Barišića, župnik je pozvao svećenike, časne sestre, bogoslove i sjemeništarce na prigodni ručak. Poslije blagovanja svi su zahvalili župniku na dobroj i lijepoj organizaciji i otišli u dobrom raspoloženju.

Više fotografija možete pogledati u našoj galeriji ili klikom na OVAJ LINK