SLIKE Završeni radovi na proširenju puta prema župnoj crkvi

AsfaltDanas, 11. kolovoza 2011 završeni su radovi puta koji vodi od magistralne ceste M16 do župne crkve. Širina puta iznosi 5,5 metara, a dužina 330 m. Izvođač radova je firma "Rudnici gipsa Donji Vakuf" d.d., a investitor Općina Bugojno na čelu sa načelnikom gosp. Hasanom Ajkunićem kojem zahvaljujemo na obećanju koje je evo ispunio.

U tijeku su radovi ka prilazu crkvi i parkinga iza crkve za stare i nemoćne te osobe s invaliditetom. Izvođač radova oko crkve je firma Brina-Posušje d.o.o., a investitor župljani župe Skopaljska Gračanica. Ovom prigodom zahvaljujemo direktoru firme Brina-Posušje, gosp. Tomi Mariću i njegovim djelatnicima koji su nam izišli u susret. Također zahvaljujemo na spremnosti i odazivužupljana ove župe prilikom izvođenja dodatnih radova pri uređenju crkvenog dvorišta.

Fotografije možete pogledati klikom na OVAJ LINK.