Preminuo Niko Delač

Preminuo Jozo Kraljević

Jozo Kraljevic

Proslavljen župni rođendan Skopaljske Gračanice

7Župljani Srca Marijina u Skopaljskoj Gračanici proslavili su rođendan župe 31.siječnja 2024. svetom misom zahvaljujući Bogu za ovu župu i sve ono što je proživjela i doživjela kroz stotinu i trinaest godina od njezina osnutka. Od toga dana prošloga stoljeća ova župa počinje imati svoje  mjesto gdje će se ljudi okupljati i Boga slaviti. Na početku misnoga slavlja župnik Ilija Ivoš, pozdravio  vjernike koji su došli na sv.misu kako bi zahvalnilo Bogu i našoj nebeskoj Majci i Crkvi čestitali rođendan  i nastavio,.  Ponajprije i ponajviše hvala Tvorcu našem  Gospodinu Bogu, koji nas stvori, očuva i uzdrža u ovome Rajskom kraju! Bez Njega nebi bilo ni ove naše stoljetne župne zajednice. Hvala i našim precima komi nas rodiše, podigoše i odgojiše u suradnji sa stvaralačkim Božjim činom, koji nam udjeli besmrtnu duh.